Changeset: 46706500
Wandelpaden ipv fietspaden
Closed by DavidGamings
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Je zegt al deze fietspaden zijn wandelpaden, maar er staat bij de beschrijving onverplicht fietspad.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=46706500Mag je hier nu wel of niet fietsen?
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden.Graag reactie op de vraag.
Eggie
-
Comment from eggie
Ik heb beide changesets teruggedraaid. Bij mijn weten betreft het hier een onverplicht fietspad.(Gooise Zomerkade) Er loopt zelfs een knooppuntroute overheen. Ook de andere paden waren getagd als path. Je hebt hier footway van gemaakt.
Graag reactie. -
Comment from eggie
Reverted
-
Comment from DavidGamings
Dan had ik het fout, sorry
-
Comment from eggie
Graag uiterst voorzichtig zaken veranderen. Vraag desnoods de voorgaande mapper het waarom?
Je kunt dat zien door de historie op te vragen.
MVG,
Eggie
Ways (14)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |