Changeset: 46715854
Changed the point from 'memorial' to monument, which is correct, it's not an memorial.
Closed by DavidS123
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from HenkL
Monument lijkt me hier niet juist.
Zie: http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:historic%3DmonumentEerder: tourism=viewpoint
-
Comment from Commodoortje
Welkom op OSM.
.
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Map_FeaturesMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om een reactie te geven.
-
Comment from Commodoortje
Inmiddels heb ik diverse wijzigingen doorgevoerd, die (volgens mij) de werkelijkheid beter weergeven.
Mochten er vragen ontstaan laat het dan gerust weten.
Hier kun je zien wat er gewijzigd is.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=46758155 -
Comment from Commodoortje
Probeer te voorkomen dat je landuse aan de wegen vastplakt. Dit is zeer lastig om te bewerken (zeker voor een beginnende mapper)
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |