Changeset: 46718954
Toegangsweg naar bedrijven langs deze weg die doodlopend is einde huisnummer 9=10 deze weg was de Barloseweg
Closed by Fahermsen
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from Commodoortje
Inmiddels heb ik de changeset wat aangepast.
Mochten er vragen ontstaan, laat ze gerust weten.
De oude adresseing leek Kalenbergerweg te zijn geweest, deze adresnodes heb ik inmiddels verwijderd.
De gebouwen heb ik inmiddels naar BAG (Basisadministratie Adressen en Gebouwen) data geïmporteerd.
Als je in de toekomst gebouwen mist mag je deze natuurlijk altijd aanvragen in het daarvoor geopende forum topic.
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=635627#p635627
Hier kun je zien wat ik gewijzigd heb:
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=46732494
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |