Changeset: 46719848
Toegangsweg naar bedrijven langs deze weg die doodlopend is einde huisnummer 9=10 deze weg was de Barloseweg
Closed by Fahermsen
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Die driehoekige sloot heb ik omgetagd tot natural=water. riverbank wordt wel bij rivieren gebruikt. Meestal dan ook natural=water.
De weg naar dat nieuw industriegebouw had geen tags ik heb er een brug van gemaakt en highway service.
Een gebouw wordt niet zelf ingetekend, maar daarvoor kun je een BAG verzoek doen op het forum onder dit draadje.
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=635361#p635361
Op het forum kun je jezelf voorstellen onder Welkom.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12 en daar krijg je ook alle hulp. -
Comment from eggie
Het gebouw ligt nu gedeeltelijk over het kassencomplex heen.
-
Comment from eggie
Wat rood is heb je per ongeluk gewist. http://overpass-api.de/achavi/?changeset=46719848
-
Comment from Commodoortje
Inmiddels aangepast, het gebouw leek over het kassencomplex te liggen. De oorzaak hiervan was dat het net was geïmporteerd.
Gebouwen mag je best zelf opvoeren, maar beter is een verzoek doen op het forum.
Het wordt je zeker niet kwalijk genomen. OpenStreetMap heeft een leercurve.
OpenStreetMap is een samenwerkingsproject, en we moeten samenwerken om de beste kaart te maken.
Ways (4)
Nodes (11)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |