Changeset: 46730380
Removed captions
Closed by MrFrankie
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | en-GB |
Discussion
-
Comment from eggie
Volgens mij is het allemaal weg. Alleen aan de Snelliusstraat staan nog gebouwen.
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden.Met vriendelijke groet,
Eggie -
Comment from MrFrankie
Volgens mij staat er nog een gebouw (laagbouw) langs de Kamerlingh Onnesweg. Deze is nog niet gesloopt (mogelijk in een fase 2). Het stuk daarachter is gesloopt en daar zal een logistiek centrum gebouwd worden. Ik werk in het bedrijf naast dit terrein.
-
Comment from eggie
Ik twijfel nu ook. Wellicht heb ik teveel gesloopt. Op de BAGviewer is het weg, terwijl wat echt gesloopt is er nog instaat.
It's up to you....
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=103763.12664795&geometry.y=421757.04673218&zoomlevel=5&objectId=0505100000039033&detailsObjectId=
BAG import gaat dan niet. -
Comment from Commodoortje
Undelete object is een mogelijkheid
-
Comment from MrFrankie
Het lijkt er op of daar al een magazijn uitbreiding van B&S op de tekening staat. Dat duurt nog even, want er zit nog geen heipaal in de grond. Maar u bent goed op de hoogte.
-
Comment from eggie
Kun jij dat? Want er zijn denk ik te veel edits gepleegd daar. Uiteindelijk zal dat laatste stuk ook weggaan. Het was het hoofdgebouw van de sociale werkplaats.
-
Comment from eggie
'k Fiets er regelmatig langs. Ben lokale mapper in Dordrecht. Morgen dus weer... toch mooi weer. ...wordt vervolgd.
-
Comment from Commodoortje
Ik zal straks even kijken
-
Comment from eggie
Ben er net langsgefietst, Die oude hal staat er nog. 'k was toch te optimistisch met slopen. Commodoortje als jij die BAGgegevens kan terughalen. 'k zal een terugmelding doen bij de BAG. Daar klopt helemaal niets van.
-
Comment from Commodoortje
Eggie,
Bedoel je het zuidelijke gedeelde van dit gebouw?
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#/?searchQuery=Dordrecht%20Rijksstraatweg%2015&woonplaats=Dordrecht&huisnummer=15&objectId=0505100000039033&geometry.x=103702.087175&geometry.y=421678.866975&zoomlevel=5&detailsObjectId= -
Comment from eggie
Het gebouw dat ingetekend precies ten zuiden van de landuse construction. In de BAGvieuwer staat het niet. In werkelijkheid (nog) wel.
http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.78064/4.64221 -
Comment from Commodoortje
Het gebouw staat nog steeds in de BAG en is inmiddels opnieuw geïmporteerd.
http://www.openstreetmap.org/way/479917652 -
Comment from eggie
oke.. thanks.. Zal het nooit meer doen. :)
-
Comment from eggie
In de bag viewer klopt er niks van. Dat zuidelijke gebouw was een onderdeel van een groter geheel.
-
Comment from Commodoortje
Nu zie ik dat ik toch niet de juiste heb geïmporteerd.
Volgens mij had MrFrankie het zuidelijke gebouw al teruggeplaatst, dit gebouw staat inderdaad niet meer in BAG (Basisadministratie Adressen en Gebouwen)
http://www.openstreetmap.org/way/479647450
Kloppen de contouren van het gebouw dat ik (in zijn geheel) heb teruggeplaatst dan wel?
Zo nee, mag revert van mijn changeset ingezet worden.
http://www.openstreetmap.org/way/479917652 -
Comment from eggie
Ik kijk even.
-
Comment from eggie
Over het deel dat nog gebouwd moet worden heb ik even reconstruction gelegd.
Ik koppel het maar niet los van het noordelijke gebouw dat er al staat.
De datum 1971 zal voor het noordelijke deel gelden.
Ik kan het ook loskoppelen van wat er al staat. het zal de uitbeiding zijn van het logistieke centrum. Hou het wel in de gaten. Er staat een bord dat ze gaan bouwen. -
Comment from eggie
Er gaat hier wel meer niet goed. Een prachtig (afgesloten) fietspad langs de Dordtse Kil dat er al een hele zomer ligt op een stukje boven het tunneldak van de Kiltunnel na. Het tunneldak blijkt niet geschikt om zwaar verkeer te kunnen houden en men zoekt nu een oplossing.
Ways (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |