Changeset: 46798735
Dit is de locatie van een coupure in een dijk. Belangrijk voor de bescherming van de Zeeuwse polders.
Closed by gunslingerOSM
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Wees even voorzichtig met het aanbrengen van nieuwe edits.
Mocht je op deze manier doorgaan zal er overwogen worden een (tijdelijke) stop op je account te plaatsen.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Data_working_group -
Comment from gunslingerOSM
Het is mij niet duidelijk waarom dit punt niet toegevoegd mag worden.
-
Comment from Commodoortje
Ik heb naar ook naar je andere edits gekeken.
-
Comment from gunslingerOSM
Die zijn allemaal al ongedaan gemaakt. Snap ik.
Maar wat is er mis met dit punt? -
Comment from Commodoortje
Je hebt hier een node toegevoegd die alleen een name=coupure heeft.
Ongetwijfeld bedoel je iets wat meer kenmerken heeft.
Wat bedoel je met deze edit?
Is het een naaister die daar haar kraampje heeft staan voor verkoop?
Alleen de naam zegt namelijk niet zoveel.
Probeer je een beetje te verdiepen in de leercurve van OSM. -
Comment from gunslingerOSM
Coupure is geen naam maar een begrip.
Algemene kennis dacht ik. - Comment from Commodoortje
-
Comment from eggie
http://home.solcon.nl/mndenharder/Grenslandpad/Grenslandpad18.htm
een-na-laatste foto
Maar de aardrijkkundige naam is geen coupure. Die hoort er niet op. De coupure ligt gewoon in de Monnikendijk.
Het is gewoon een kunstwerk om met balken te sluiten. Mappen kan wellicht wel, maar geen naam coupure erop. -
Comment from Commodoortje
@gunslingerOSM,
Hopelijk lees je even mee op het forum. Inmiddels was ik er ook achter gekomen dat het een "dijkgat" is. Maar met alleen de naam kun je in OSM niet veel beginnen.
In Nederland heeft (nog) niemand een coupure in OSM gezet, en ik was wel nieuwsgierig of er mogelijkheden zijn en hoe te taggen.
Ik ga even kijken hoe ik het in dit stukje ga aanbrengen.
Het is namelijk niet alleen de coupure, maar het zou dan ook treffender zijn om de dijken ook in kaart te brengen. En de keerwal van de opening.
Ik laat je zo weten of het gelukt is. -
Comment from Commodoortje
Ik heb een poging gedaan om de dijk en de coupure te taggen.
(niet alles is zichtbaar op openstreetmap.org dit ligt aan de renderer)
Je bent de eerste die een coupure heeft aangebracht in Nederland op OSM.
Misschien heeft Eggie meer kijk hoe je de dijk het beste kunt taggen.
(waar ik woon zijn niet zoveel dijken) -
Comment from eggie
Dit draadje kwam onlangs ter sprake op het forum: https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=57403
Ik tag dijken samen met de weg highway=.... embankment =yes
Dat rendert op de OFM met dubbele streepjes. Doe je het zonder higway.. dan zie je op de mapnik niets, maar in de ofm diezelfde tandjes aan één kant. man_made embankment zie je dus wel op osm. mapnik.
Beetje irritant dat het verschillend rendert met of zonder weg.
De buitendijken van het eiland hadden van iemand de tag path meegekregen (meer voor de schapen).. daardoor rendert het wel naar wens.
In de mapnik zie je echter niets. -
Comment from gunslingerOSM
Fijn dat ik toch iets heb bijgedragen. Al leek dat eerst niet zo 😉
Ik weet nog een aantal andere coupures. Als je er op let kunnen het markante punten zijn in het landschap maar meestal zijn ze klein en vallen ze niet op. -
Comment from eggie
Je bent welkom op het forum van OSM. Je kunt jezelf voorstellen onder het kopje Welkom.
https://forum.openstreetmap.org/index.php
Maak er wat van in Zeeland. Dat zou m'n tante Tannetje uit Krabbendieke mooi gevonden hebben. :)
... maar wees voorzichtig met mappen. In het begin volgen we ook de edits van startende mappers.
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |