Changeset: 46805724
In de bouw noemen we het een kunstwerk, in de map uiteraard niet, foutje. Er bestaat schijnbaar niet iets als een tag voor aquaduct
Closed by daShadow360
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Tunnel is het simpelst, maar je kunt de bak zelf ook als bouwwerk(building) tekenen.
Let wel op, want bouwwerk rendert altijd op water en dat is geen gezicht.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/47.99604/3.72998 en https://www.openstreetmap.org/#map=18/47.63145/2.73497 zoals de pontcanals in Frankrijk. -
Comment from eggie
Zie ook http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Kaarteigenschappen#Wegen
en voor vragen ben je ook welkom op het forum https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |