Loading...
Changeset: 46850782
correction relation
Closed by Jakka
Tags
created_by | JOSM/1.5 (11639 nl) |
---|---|
source | agiv+survey+mapillery+notes |
Discussion
-
Comment from M!dgard
"name=Slotgracht" is een beschrijving als naam, wat niet juist is in OSM. Best in tag "description" zetten.
-
Comment from Jakka
Enkel de relatie verbeterd geen nazicht van correctheid name.
-
Comment from M!dgard
Ah, ok. Dat kan je niet goed zien in achavi: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=46850782
Mijn excuses -
Comment from Jakka
No problem, doe zoveel checks en oplossen validaties oplossen notes dat het bijna onmogelijk is alle tags te her controleren op correctheid. Nu deze was me niet opgevallen.
Ways (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |