Changeset: 46864834
updating
Closed by pointseven
Tags
Discussion
-
Comment from Allroads
Waarom pas je een gebouw aan ? gebouwen zijn geïmporteerd uit de BAG en zijn ingemeten, dus liggen ze goed, luchtfoto's kunnen een afwijking hebben.
Op funderingsniveau is er ingetekend, Afdakken staan niet in de Bag, die zouden nog als roof aan het gebouw getekend moeten worden, maar dat is hier denk ik niet het geval.Bag import verzoeken kan je hier plaatsen.
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=52973 -
Comment from Allroads
Sorry, het is Belgie dat had ik even niet in de gaten, ik gebruikte een country search
http://resultmaps.neis-one.org/osm-suspicious?country=189&hours=3&mappingdays=-1&tsearch=&comp=%3E&value=1&action=d&obj=n#18/51.40447/4.90584
Om naar wat opvallende veranderingen te kijken.De info betreft Nederland.
-
Comment from pointseven
Ik zal er in de toekomst rekening mee houden. Ik zie echter soms serieuze afwijkingen tussen de zeer recente luchtbeelden en de naar mijn indruk veel oudere data van AGIV GRB Vlaanderen.
Ways (3)
Nodes (18)
- 4735900722, v1
- 4735900723, v1
- 4735900724, v1
- 4735900725, v1
- 4735900726, v1
- 4735900727, v1
- 4735900728, v1
- 4735900729, v1
- 602851498, v3
- 602851550, v3
- 602851549, v3
- 602851497, v3
- 602851475, v3
- 602851488, v3
602851527, v3602851526, v3602851524, v3602851523, v3
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |