Changeset: 46909302
Parkeerplaatsen toegevoegd, en het pad in het oda park is een wandelpad.
Closed by Meessie
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
wat is de reden dat je zoveel paden omtagd in voetpaden?
Een voetpad ( wandelpad) heeft altijd het bekende ronde blauwe bord met de wandelaar. Klopt dat? Anders was het wel goed getagd.
Graag reactie.Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from eggie
Paden door bossen zijn meestal highway=path. Ook al zijn ze bedoeld voor wandelaars. Mocht er het bekende blauwe bord staan dan natuurlijk wel footway.
He je het de vorige mapper gevraagd?
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=46909302
Je kunt Commodoortje een bericht sturen door op zijn naam te klikken.
Mocht er een fiets/brom verbod zijn dan vehicle=no op highway=path.
Graag reactie. -
Comment from eggie
De edit van de playground heb ik teruggedraaid. Playground stond ook als node op het gebied.
Ways (5)
Nodes (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |