Changeset: 46968222
wandelpad op de heide
Closed by Eddyboy
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from eggie
Je edits zijn niet helemaal gelukt. Er liepen wat paden door elkaar heen en je had een pedestrian (wandelgebied) helemaal rond de Bussemer- en Westerheide gemaakt.
Je ziet het nu nog renderen, maar dat zal wel verdwijnen.
Je kunt hier reageren.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=46968222Wat was je bedoeling hier?
-
Comment from eggie
Nu het is "reverted" kan ik zien dat je van een multipolygoon dat heide is een wandelgebied had gemaakt.
Als beginner graag voral van die multipolygonen afblijven. Die zorgen ervoor dat je de stukken bos, gras en water in het heidegebied kunt zien.
Probeer eens te beginnen met bankjes e.d. toe te voegen zodat je de editor een beetje gaat begrijpen. -
Comment from Commodoortje
Het wordt je zeker niet kwalijk genomen. OpenStreetMap heeft een leercurve.
OpenStreetMap is een samenwerkingsproject, en we moeten samenwerken om de beste kaart te maken.
Ways (5)
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |