Changeset: 47163114
Gras/bosgebieden verwijderd en opnieuw ingetekend. Toegewezen en benoemd als park op basis van off. parkenkaart van Amstelveen: https://www.amstelveen.nl/web/Cultuur-Sport-en-Vrije-tijd/Groen-in-Amstelveen/De-parken-in-Amstelveen.htm
Closed by RF75
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
park ziet er wel aardig uit.
Houd even in de gaten of dat water wel blijft renderen. Voor een gedeelte zie ik een multipolygon zonder relatie. Of het dan op de afgeleide kaarten rendert is de vraag. zie bv www.openfietsmap.nlJe kunt als je toch doorzet met osm beter direct overstappen naar editor JOSM.
Die heeft een validator bij foute uploads. Dan kun je ook makkelijker kiezen voor de kadaster pdok 2016 achtergrond-luchtfoto. Bing is gedateerd. -
Comment from eggie
Denk dat dat water wel rendert zo.
-
Comment from RF75
Naar aanleiding van je opmerking even wat meer over multipolygons opgezocht icm met wat ik in het park zie. Je bedoelt dat het water hier staat aangegeven als ´outer´? Of toch nog weer wat anders?
Wbt JOSM, daar zal ik me deze week eens in gaan verdiepen voor ik verderga. Als dat voor beter resultaat zorgt, moet ik natuurlijk overstappen op JOSM. Thx. -
Comment from eggie
Precies..In dit geval is het niet nodig om een muipolygoon outer te maken, want er is nergens een eilandje (inner).
Bovendien als de multypolygoon uit meer losse delen bestaat lijkt het water lek. Dat is dan overigens niet zo, maar in editor potlatch2 ziet het er dan allemaal blauw uit. Ook buiten het water.
Overigens geeft josm hier wel een foutmelding. Vaak rendert het wel in de mapnik.(osm.org), maar dan niet op de OFM of andere afgeleide kaarten voor gps. -
Comment from eggie
... en JOSM is een goede keus.. Daar heb ik zelf ook veel te lang mee gewacht. Je kunt het zo instellen dat het er uit ziet als potlatch of iD. Ook "moet" je kiezen voor zichtbaar zijn van routes.
Zie: http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:JOSM/Guide
Overigens gebruik ik potlatch2 en josm naast elkaar. -
Comment from eggie
De opmerking van Commodoortje over de rotonde heeft te maken met die busroutes. JOSM moet je dus zo instellen dat je die bus (fiets, wandel) -routes kunt zien.. anders kans op beschadiging. Het is niet moeilijk, maar wel "ondoorzichtig" in het begin.
-
Comment from RF75
Thanks. Zodra ik mij in JOSM heb verdiept zal ik alles eens goed bekijken.
- Bankras Kostverlorenheuvel (482740374), v1
- 482740375, v1
- 482740376, v1
- 482740377, v1
- 482740379, v1
- 482740380, v1
- 482740381, v1
- 482740382, v1
- 482740383, v1
- 482740384, v1
- 482740385, v1
- 482740386, v1
- 482740387, v1
- 482740388, v1
- 482740389, v1
- 482740390, v1
- 482740391, v1
- 482740392, v1
- 482740393, v1
- 482740394, v1
Relations (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |