Changeset: 47184682
Updated 20 unknown objects
Closed by Vit Hojdar
Tags
bundle_id | com.mapswithme.maps.pro |
---|---|
created_by | MAPS.ME android 7.2.1-Google |
Discussion
-
Comment from Piskvor
Ahoj,
díky za nová data v OSM! Mám ale dotaz: to předchozí číslování odpovídalo oficiálnímu stavu v katastru nemovitostí - je to teď správně vůči reálnému stavu? A které to číslování je teď správně? (data v addr:housenumber teď neodpovídají addr:streetnumber)
Mapování zdar,
Piškvor -
Comment from Vit Hojdar
Ahoj,
ano, nový odeslaný stav souhlasí se skutečností. Čísla orientační máme číslovány směrem od silnice, přičemž jeničku má budova 32/1 (ta je dobře), pak to stoupá z leva do prava od severního domu (čp 33) na jih (až k čp 37).
Na mapy.cz se to zobrazuje správně.
Někde jsem už také viděl to otočené číslování, ale skutečnost je jak píšu. Poslal bych i fotku(y), jen tu nevidím možnost přidat obrázek :-) -
Comment from Piskvor
Aha, tak to je super zpráva, díky! Jenom teda bude potřeba ještě upravit i addr:streetnumber (č.orientační), aby i to odpovídalo realitě. Zvládneš to, nebo to mám opravit podle toho addr:housenumber?
-
Comment from Vit Hojdar
Už na to koukám, vidím. Jo, zvládnu. Původní prvotní změnu jsem dělal na mobilu, až teď jsem se naučil používat i PC.
Nodes (20)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |