Changeset: 47212400
Dit is een fietspad, geasphalteerd met wandelpad
Closed by ceesvanvliet
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from eggie
Cees,,, Je maakt van een voetpad een fietspad. Doe je dat omdat het eruit ziet als een fietspad of omdat er daadwerkelijk een verkeersbord fietspad staat. G11 (verplicht fietspad) of G13 (onverplicht fietspad?
Graag reactie. -
Comment from eggie
Voor zover ik weet staat hier een bord wandelpad. Is dit dan tegenwoordig een fietspad? Wanneer dat zo is klopt het nog niet helemaal, want het bruggetje en het zuidelijke deel is nog steeds een wandelpad. Het fietspad zou dan door moeten lopen tot de Groenezoom.
-
Comment from eggie
Tussen het noordelijke bruggetje en waar je met het fietspad bent begonnen zit een stukje wandelpad waar geen bicycle=yes staat. Vreemd dat over deze voetpaden ook fietsroutes lopen.
-
Comment from eggie
Routeren zal het in ieder geval zo niet voor fietsers.. Aan weerszijden van het bruggetje stond voorheen bicycle=dismount.(afstappen) Dat heeft iemand eraf gehaald.
-
Comment from eggie
Via PB contact gehad.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |