Changeset: 47300398
New development of 21 houses.
Closed by Juur75
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | en-us |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from eggie
Je geeft in je tags aan motor_vehicle is no op de prinsesseweg. Hoe komen die auto's dan in het Maximapark. daar is geen verbod?
Graag reactie.
(In het begin volgen we startende mapper.. ook om te helpen) -
Comment from eggie
Die edits zijn trouwens van de vorige mapper. De vraag is klopt het dan nog?
-
Comment from Commodoortje
Juur75,
Het aangebrachte stukje weg heb je (per ongeluk) over de Prinsesseweg laten lopen.
Hier lopen nu 2 wegen over elkaar heen.
Mocht je willen weten hoe je dit kan oplossen, reageer dan even.
http://www.openstreetmap.org/way/483726482 -
Comment from eggie
Toch maar zelf aangepast. Het is overigens nog niet goed hier, want je kunt dus niet in het Maximapark komen wegens motor_vehicle=no opde Prinsesseweg
-
Comment from eggie
motor_vehicle = no heb ik weggehaald in het noordwestelijke stuk.
-
Comment from Juur75
Sorry voor mijn late reactie. Het gedeelte motor_vehicle=no op de Prinsessweg moet nu lopen tot huisnummer 40. Het is nog steeds een busbaan maar wij als bewoners mogen er uiteraard wel rijden. Map is nog niet compleet want tussen Maximapark #7 en #6 loopt bestrating naar een klein parkeerplaatsje voor bewoners. Iets gelijks tussen #12 en #13 (betreft hier een voetpad) om bij de garages te kunnen. Dat werd me echter iets te veel giswerk dus daar kom ik nog een keer op terug. Bedankt voor de feedback! Groet, Juriaan
-
Comment from eggie
Dat voetpad en de serviceroad naar het parkeerplaatsje toegevoegd. Goed te zien op recente luchtfoto. Een deel van de Prinsesseweg zou dan ook evt. motor_verhicle=destination kunnen zijn?
Als lokaal weet je denk ik wel wat er op de onderborden staat. Uitgezonderd bestemmingsverkeer?
Ways (2)
Nodes (6)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |