Changeset: 47459280
ontbrekend pad ligt er nog maar 60+jaar.
Closed by heathcliff
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Wees even voorzichtig met het aanbrengen van nieuwe edits.
Helaas zijn een aantal van je edits niet op de werkelijkheid berust.
Ik ga je laten zien op de changesets wat er niet juist is gemapt. Deze problemen zullen eerst opgelost moeten worden voordat je verder kunt gaan.
We begrijpen je goede bedoelingen maar je brengt op deze manier, zonder dat je het weet, schade aan aan de data van OpenStreetMap. Dit zal zeker niet je bedoeling zijn. -
Comment from Commodoortje
Je brengt hier een fietspad aan over een bestaand pad.
Het door jou aangebrachte fietspad:
http://www.openstreetmap.org/way/484838471
Het bestaande pad:
http://www.openstreetmap.org/way/146021955
Het is volgens mij een zandpad waar geen vermelding van een rond blauw fietspad bord aanwezig is.
Het is niet de bedoeling dat je dan een fietspad aanbrengt in OSM, laat staan dat je het over een bestaande highway heen legt.
Lees dit als positieve kritiek en probeer een beetje te leren van de reacties, om zo een waardig mapper te kunnen worden.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Kaarteigenschappen#Paden -
Comment from Commodoortje
Ook hier leg je een fietspad over een bestaand pad.
http://www.openstreetmap.org/way/484838473
http://www.openstreetmap.org/way/146021966 -
Comment from Commodoortje
Het lijkt erop dat het aangebrachte fietspad, geen fietspad is.
http://www.openstreetmap.org/way/146021956
Volgens mij loopt hier maar 1 pad die al in OSM aanwezig was. Deze ligt alleen iets te noordelijk.
http://www.openstreetmap.org/way/330349954 -
Comment from eggie
Het westelijke park aan de selma lagerlofflaan heb ik al hersteld. Even kijken wat verstandig is hier. De bedoeling is goed, maar het pakt verkeerd uit.
-
Comment from eggie
https://www.google.nl/maps/@52.9894762,6.6067883,3a,48.4y,2.21h,85.37t/data=!3m6!1e1!3m4!1scD2POIl_R7jqnTah4H3IMQ!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1?hl=nl
Het "fietspad" is een track. 'k Stel voor revert. -
Comment from heathcliff
er is fietspad aangelegt over een deel van de landbouwpaden..
maar niet over alle.
regel het zelf maar hoe JULLIE HET WILLEN! ik kap er mee om de boel te verbeteren. -
Comment from eggie
OSM is best lastig in het begin. Voordat je een "goede" mapper bent ben je echt honderden edits verder. Het is vallen en opstaan en soms word je teruggefloten. We zijn zuinig op de kaart en de vernielingen zijn soms gigantisch.
Daarom proberen we startende mappers te helpen.
Wanneer jij aangeeft dat die boerentracks nu prachtige fietspaden zijn kan het gemapt worden als fietspaden. Nu echter ligt het fietspad op het boerentrack. Dat is niet goed.
Geef maar precies aan wat nu een fietspad is G11 (verplicht) of G13 (niet verplicht)
Dan pas ik het wel aan. Nu geeft weg op weg een foutmelding.
Denk niet dat wij direct goede mappers waren. Ook dat was vallen en opstaan. Wij zijn net zo begonnen als jij.. alleen nu een voorsprong van vele jaren en duizenden edits verder.
Hier moet dus de track weg of het fietspad. Soms ligt het fietspad op een smal paadje naast de moddertrack.
Dan wordt het dus naast elkaar getekend.
OSM is een samenwerkingsproject waarin we samen de beste kaart willen maken. -
Comment from heathcliff
ik heb precies aangegeven welk del van welke paden nu beton over is gegooid.
doe het gewoon zelf dan Als ik niet een deel van een pad kan selecteren kan ik ook niet zeggen dat dat deel nu beton is.
-
Comment from heathcliff
N.B. de foto van het BETONPAD staat op googe maps. bij poepenhemeltje.
-
Comment from eggie
Graag antwoord dan op de volgende vragen in de notes https://www.openstreetmap.org/changeset/47459280#map=16/52.9918/6.6050&layers=N
Ways (8)
- 484838469, v1
- 484838471, v1
- 484838473, v1
- 403381894, v2
- 269012104, v2
- 330349959, v2
- 146021956, v4
330349953, v2
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |