Changeset: 47468725
Added company
Closed by sobaudioimaging
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from eggie
De aard van het bedrijf zou er nog bij moeten. Een naam is niet voldoende.
office= ???
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=47468725
Kijk een hier: http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Map_Features#Wegen -
Comment from alphensebezorger
Wat mij belangrijker lijkt:
Na deze wijzigingen hebben we twee keer 11-H op de kaart, en geen 11-1 meer. De naam hoort waarschijnlijk bij dit adres(punt): https://www.openstreetmap.org/node/2825108471. -
Comment from sobaudioimaging
Hm, blijkbaar veel ingewikkelder dan ik dacht "even aan te vullen", met al mn goede bedoelingen... Ieder pand in de straat heeft een "-H", een "-1", "-2" en "-3". Ik zag wel de "-1" maar niet de "11-H". Alles wat niet begane grond is, zijn appartementen. Dus die leken me wat minder essentieel voor de kaart, vandaar.
De aard van het bedrijf wilde ik invullen maar ik kwam geen geschikte omschrijving tegen (geluidsstudio)...
Hoe nu verder? -
Comment from Commodoortje
Je zou hier even kunnen kijken.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:amenity%3Dstudio
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |