Changeset: 47476584
Park achter de Stadhouder :)
Closed by ObliviousCT
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from HenkL
Welkom op OSM
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Map_FeaturesMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen. Klik op de link om te antwoorden.
-
Comment from HenkL
Een grasveldje is geen park.
-
Comment from ObliviousCT
Ach er spelen kinderen en je kunt er ontspannen. Ik zou het een parkje of trapveldje noemen. Why so serious ;)..
-
Comment from HenkL
Omdat de laatste maanden diverse personen overal ineens parkjes hadden toegevoegd, omdat ze het idee hadden dat e.e.a. gunstig was in het spelletje Pokemon Go.
-
Comment from ObliviousCT
Juist. Dus omdat een stel Pokémonjagers willekeurig 'parkjes' uit de grond stampt, moet ik het parkje achter mijn huis als grasveldje bestempelen... Makes sense ;)
-
Comment from HenkL
Een park is een uitgestrekt terrein, omvattende stukken grasveld, bos en bosschages, vijvers, paden etc. Het is een soort deken over al het andere heen. Bovendien heeft het een naam.
Een enkel grasveldje maakt nog geen geen park. -
Comment from ObliviousCT
Het is duidelijk dat je openstreetmaps erg serieus neemt. Ik begrijp je uitleg, als je strikt de definitie zou volgen is het inderdaad geen park. Ik heb het enkel zo genoemd omdat het in de volksmond zo wordt genoemd. Ik wilde het stuk onder Kerk & Zanen ook aanpassen en als park markeren (schuin onder Wielerpark WV Avanti langs de N11). Dit is heeft alle kenmerken die jij zojuist noemde, behalve een naam... Is het dan wel of geen park? Ik zou zeggen van wel, jij zou zeggen van niet denk ik...
-
Comment from HenkL
Dat laatste lijkt er meer op, geen probleem.
-
Comment from ObliviousCT
Ok ik heb zojuist een begin gemaakt met dat park. Het gaat aan de rechterkant nog verder, maar daar ben ik eigenlijk nooit geweest...
-
Comment from eggie
Oblivious... Je bent van harte welkom op het forum van OSM. Dan wordt ook veel duidelijk hoe de community in de praktijk werkt en dat het zeker een serieuze zaak is. Je kunt je evt. voorstellen onder het draadje Welkom. Hier kun je ook om advies vragen. OSM is een samenwerkingsproject. https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Ways (4)
Nodes (7)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |