Changeset: 47480895
bankje
Closed by heathcliff
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from HenkL
Voetpad kruist ook met uitrit parkeergarage. Access=no en foot=yes is overbodig bij een voetpad, zie:
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/OSM_tags_for_routing/Access-Restrictions#The_NetherlandsE.e.a. door mij verbeterd.
-
Comment from eggie
Yes.. dat was precies de wiki waar ik naar op zoek was voor jou. Je hebt 'm al.
-
Comment from heathcliff
dat komt omdat de situatie zoals getekend NIET OVEREENKOMT MET DE WERKELIJKHEID.
dat hele vlak tussen het rondje en de uitrit is gewoon weg en de uitrit is daar allang opgehouden. Ongeveer een meter of 2 na de glasbak.KIJK EENS GOED NAAR DE LUCHTFOTO! dan zie je duidelijk het voetpad en de bankjes. -
Comment from HenkL
Ik ken de situatie daar ter plekke. Het gaat erom zo goed mogelijk weer te geven wat er is.
De uitrit van de parkeergarage loopt op het laatste stuk naast het rondje met parkeerplaatsen, let wel: naast. De stenen op de uitrit zijn daar gelegd in een visgraat-vorm.
Ofwel je eindigt het voetpad op die uitrit, ofwel je eindigt op het rondje maar dan kruist het de uitrit en moet de kruising gemarkeerd worden.Ik weet dat het hier een complexe situatie is. Maar een ding is zeker: je mag nooit een pad/weg met een ander pad/weg kruisen zonder een verbindingspunt, tenzij het een brug of tunnel is (en dat moet dan apart worden aangegeven).
-
Comment from eggie
Het is gewoon goed gemapt door jou. Je zou nog bomen kunnen toevoegen. Als voorbeeld zet ik er één op het gras veld.
-
Comment from eggie
Daarom had ik even die onderdoorgang getagd als tunnel=yes voor heathcliff. Dan is het duidelijker. De Doevenkant klopt denk ik ook niet zo. Nu even covered=yes op de onderdoorgang gezet. Even als voorbeeld voor Heathcliff.
-
Comment from heathcliff
Ik kan er ook niks aan doen dat de situatie VERKEERD in de kaart staat.
de uitrit had beter getekend moeten worden.. In 2 stukken. het ondergrondse deel en het bovengrondse.. dan was er wat van te maken maar zo zonder dat ik ga beginnen te wissen is dit gewoon de beste oplossing. Ten 2é zijn de wegen hier zo te zien allemaal 50 cm breed en hebben straten nergens trotoirs. -
Comment from eggie
Heathcliff.. het is altijd een beetje schipperen. Je kunt nooit de werkelijkheid tekenen.. hoe graag je ook zou willen.
Het moet aan de ene kant routeren en het moet realistisch overkomen.
Je kunt wegen ook als vlakken tekenen, maar dat doen we niet anders loopt de routering mis. Op afgeleide kaarten ziet alles er overigens weer anders uit.
Zie bv www.openfietsmap.nl
Zo'n uitrit kun je nog cutting=yes meegeven.
Roeien met de riemen die je hebt en als je er niet uit komt gewoon vragen. -
Comment from heathcliff
mja.. de doevenkamp klopt zo echt wel.
Ik woon daar. -
Comment from eggie
Dan is wellicht beter tunnel=building_passage. Ik zal het aanpassen. Je moet kunnen zien dat de weg onder de woningen loopt. ook even als voorbeeld.
-
Comment from heathcliff
via die fietsmap ben ik hier ook terecht gekomen. ik kwam zoveel fouten tegen dat er iets aan gedaan moest worden. Na een paar keer op wegafsluitingen vastlopen en paadjes die niet bestaan tegenkomen of fietsend over paden die wel bestaan maar niet op de kaart staan..Maar het is monnikenwerk, vooral als het redelijk goed in de kaart staat maar niet echt klopt.
-
Comment from eggie
Precies... werk aan de winkel... Daarom heb ik de parkeergarage nog op access=private gezet om te voorkomen dat het ongewenst gaat routeren.
Ways (3)
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |