Changeset: 47534009
Mijn eerste openstreetmap edit
Closed by Hans Stroes
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Hans .. het is je 2de na 8 jaar.
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden.Met vriendelijke groet,
Eggie -
Comment from Hans Stroes
Beste Eggie,
IK heb het een en ander op de kaart gezet om wat ervaring te krijgen.
Ik zou het prettig vinden wanneer je mijn 'werk' zou willen beoordelen (zowel in Zweden als in Mali) zodat ik mijn vaardigheden kan verbeteren.
Met vriendelijke groet,
Hans
-
Comment from eggie
Dag Hans,
In Nederland is het extreem moeilijk mappen ivm al de imports van grondgebruik en huizen. Voor je het weet zit er iets verkeerd. Dat heb je in Mali en Zweden een stuk minder.
Wanneer je zou overstappen op editor JOSM heb je het voordeel van een Validator. Je krijgt dan een waarschuwing als wegen over elkaar heenlopen (crossing way) of geen verbindingsnode hebben.
In Afrika zijn wegen al snel tracks met een tracktype.
highway=track
tracktype=grade1 bij een verharde weg
grade2 half verhard en 5 als je de weg bijna niet meer ziet.
Kijk in de wiki dan heb je daar iets aan steun aan.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Map_Features#Wegen
In elk land wordt weer een beetje anders gemapt. In Afrika zal iets al snel een highway=unclassified worden terwijl wij het een track noemen.
Zo'n beetje elk land heeft z'n eigen forum.
De verschillende landen vind je hier.
Mali heeft geen eigen forum. https://forum.openstreetmap.org/index.php
Hier ben je uiteraard van harte welkom. Je kunt je voorstellen onder het draadje welkom op het nederlandse forum . https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
. Hier kun je ook je vragen kwijt.
Er zijn meer landen die gebouwen importeren ipv ze te tekeken. Frankrijk en Nederland o.a. Ik weet niet hoe dat in Zweden zit. Dat zou je even uit moeten zoeken.
Zal zo nog eens naar je edits kijken, maar het zijn er wel al veel zie ik.
Ways (3)
Nodes (16)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |