Loading...
Changeset: 47584685
LHSM Sármellék 170409
Closed by zsolt d
Tags
created_by | JOSM/1.5 (11639 hu) |
---|---|
source | Bing, Mapbox, FÖMI2005 |
Discussion
-
Comment from mgpx
Egy OSM jegyzet érkezett az ezzel a módosításcsomaggal bevitt változtatásokhoz:
https://www.openstreetmap.org/note/1015332
"Mik ezek a vonalak? Útként vannak jelölve pedig a leszállópálya felfestései. A valóságot kell feltérképezni és nem "rajzolni" a térképre. Lásd: http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tagging_for_the_render"A commentelővel egyet értek, alapvető szerkesztési hiba útburkolati jeleket útként (highway=service) címkézni.
Kérlek javítsd itt, és az összes többi reptéren is, ahol hasonlóan jelölted.
- 485619671, v1
- 485619672, v1
- 485619673, v1
- 485619674, v1
- rekultiválás (485619675), v1
- 485619676, v1
- 485619677, v1
- 485619678, v1
- 485619679, v1
- 485619680, v1
- 485619681, v1
- 485619682, v1
- 485619683, v1
- 485619684, v1
- 485619685, v1
- rekultiválás (485619686), v1
- rekultiválás (485619687), v1
- 485619688, v1
- 485619689, v1
- 485619690, v1
Relations (9)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |