Changeset: 47625547
Veldpad
Closed by ObliviousCT
Tags
created_by | JOSM/1.5 (11826 nl) |
---|---|
source | Mapbox satellite |
Discussion
-
Comment from eggie
Nu moet alleen de way nog een tag krijgen. bv highway-=path .. en links zit die nog aan de Leisure = park vast of aan de landuse.. Losmaken met G.
De twee ways. kun je combineren door ze met shift allebei te selecteren en dan op C=toets te drukken. Dan wordt het één weg. -
Comment from ObliviousCT
Volgens mij is het aardig gelukt inmiddels. Langs de N11 heeft iemand anders gemapt. Hij heeft verschillende stroken landuse=grass gebruikt, why? Zal ik die vlakken met elkaar "mergen"?
-
Comment from ObliviousCT
Bovendien heeft hij het Polderpad wel door de landuse laten lopen.. Iedereen heeft zijn eigen gewoontes?
-
Comment from ObliviousCT
Ik heb het maar aangepast zoals ik denk dat het moet haha :). Fijne avond!
-
Comment from eggie
Het ziet er in ieder geval gevulder uit. Ben toch nieuwsgierig.
Ways (6)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |