Changeset: 47633949
Zo goed mogelijk aangegeven waar nu het bruggetje ligt.
Closed by Tini van Lieshout
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from Commodoortje
Tini,
Helaas moet ik je changeset terugdraaien.
Je hebt (per ongeluk diverse objecten tegelijkertijd opgepakt en 65 meter verschoven.
(hierdoor waren veel fouten gecreëerd)
Hier kun je zien wat je (per ongeluk) allemaal hebt gewijzigd.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=47633949Weet je zeker dat de brug 65 meter westwaarts ligt?
Volgens een betrouwbare bron (strava heatmap geel/rood) ligt de brug 65meter naar rechts.
https://www.dropbox.com/s/g7jla8n4tj25buy/2017-04-10_21-53-43.jpg?raw=1
.
Wil je iets meer informatie geven waarom de brug positie verkeerd lag? Dan zou ik je kunnen helpen om op de juiste manier dit te realiseren. -
Comment from eggie
Dit is niet helemaal goed gegaan. Ik heb de changeset teruggedraaid, want het was een complete warboel geworden. Ik begrijp dat je bedoeling is om de brug op te schuiven naar de nieuwe locatie. Dat is geen actie voor een startende mapper in dit geval Je kunt niet "ongestraft" schuiven met zo'n brug.
Wanneer je nog vragen hebt kun je reageren. -
Comment from eggie
Hoi .. reeds reverted Commodoortje
-
Comment from Commodoortje
Ik zag het eggie, ik zag inmiddels de conflicten, ik heb dus niets geupload.
-
Comment from eggie
Als jij hier verder wil helpen graag. tenminste bij reactie van mapper.
-
Comment from marczoutendijk
Ik had via ligfietser al bericht gekregen omdat het vlakbij mij in de buurt is. Ik zal er in iedergeval binnenkort gaan kijken. Maar zag ook de warboel die Tini heeft aangericht. Zie mijn commentaar bij de note die ligfietser heeft gemaakt.
Ways (14)
- Gewadsepad (57402587), v5
- 378438355, v3
- 6949196, v12
- Gewadsepad (106531398), v4
- 437071302, v2
- 80732018, v3
- 80731983, v6
- Seldensate (6314525), v5
- Aa (106459758), v12
- Gewadsepad (106531399), v3
- 437071299, v2
- 80729972, v4
- 106530727, v3
- 80729536, v6
Nodes (14)
- 4786856609, v1
- 4786856610, v1
- 1225538879, v2
- 714157469, v2
- 2269879363, v2
- 43422737, v4
941509994, v2714157470, v34349042841, v2714157475, v41225532663, v33751837169, v2941519537, v2941516378, v3
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |