Changeset: 47656890
uzupełnienie obiektów (POI)
Closed by szydzio
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from Kerim_m
Skoro na tej ulicy przywrócono ruch samochodów czy tag "highway pedestrian" (tylko dla pieszych) jest odpowiedni? Czy nie powinien zostać zmieniony na "highway residential"?
-
Comment from szydzio
Hej.No właśnie to jest ciekawy przypadek bo ogólnie jest to deptak z warunkowo dopuszczonym ruchem kołowym (dostawy) i właśnie dla tego ruchu jest to ulica jednokierunkowa (dla pieszych oczywiście nie).Jedyne co mi jeszcze przychodzi do głowy to dać tag motor_vehicle=destination.
-
Comment from maraf24
Dla dostaw to będzie motor_vehicle=delivery
-
Comment from szydzio
dzięki, uzupełniłem.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |