Changeset: 47689994
Added to the park
Closed by Bratzert
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from eggie
Een Leisure=park leg je los over de landuse water, gras en bos heen. Het is niet de bedoeling om stukjes park te gaan maken. Vervolgens kan de naam van het park erop.
Graag reactie dan kunnen we ook helpen. -
Comment from eggie
Het verzoek is even te stoppen met mappen, want hier gaat van alles verkeerd. Je kunt je beter eerst inlezen.
je maakt nu van stukken land gewoon paden. dat geeft schade aan de kaart. -
Comment from eggie
Ik heb je changesets teruggedraaid.
Je kunt reageren -
Comment from eggie
Wees even voorzichtig met het aanbrengen van nieuwe edits.
Mocht je op deze manier doorgaan zal er overwogen worden een (tijdelijke) stop op je account te plaatsen.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Data_working_group
-
Comment from Bratzert
Wat was er mis met die paden? Het pad dat daar net onder de snelweg loopt gaan door. De huidige situatie is niet compleet.
-
Comment from eggie
Die paden zaten overal aan vastgeplakt. We nemen je het ook niet kwalijk.
OSM is gewoon erg lastig in het begin.
Als ik iets terugzet ook vanwege die stukjes park gaan helaas ook de goede edits mee. Als het een kleinigheidje is zet ik niks terug, maar dit is bijna niet te herstellen.
Die drains waren wel goed bv.
Je kunt je edits ook op het forum zetten of een van ons om advies vragen. dan kijken we naar je edits en dan kun je zelf aan de slag.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12 -
Comment from eggie
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=47689994&zoom=18&lat=51.94479&lon=6.07403&layers=B0TTTFT
Je edits zitten ergen in het westen -
Comment from eggie
Advies... ga eerst die paden doen en vraag hier of een van ons kijkt. Dan niet te veel in één keer a.u.b.
Ways (12)
- 486356712, v1
- 486356713, v1
- 486356714, v1
- 486356715, v1
- 486356716, v1
- 486356717, v1
- 486356718, v1
- 486356719, v1
- 486356720, v1
- 486356721, v1
- 486356722, v1
- 486356723, v1
Relations (1)
Nodes (17)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |