Loading...
Changeset: 47735640
Stadspark Noord
Closed by Jemuda
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Je mapt nu het Stadspark Zuid in een ander stadspark. Dus park op park. Dat is niet juist. Dan kun je die stadsparken beter splitsen boven en onder de rotonde. Een park moet helemaal los liggen over de landuse en nergens aan vastplakken.
Als je nog vragen hebt stel ze gerust.
Graag reactie.. -
Comment from eggie
Al je edits hiervoor zijn "reverted". Pak het nu goed op dan heb je ook een leuke hobby.
Bij geen reactie volgt revert. -
Comment from eggie
Ik heb het park gesplitst in Noord en Zuid en jouw dubbele park verwijderd.
Ways (2)
Nodes (5)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |