Changeset: 47742617
Adressen kloppend gemaakt en bedrijfsnaam toegevoegd.
Closed by Ramón in het Veld
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from eggie
Nu heb je wel de andere huisnummers verwijderd. Volgens de BAG bestaan die dus wel op die plaats. De 'bron" van de node heb je ook verwijderd.
Alleen een naam heeft geen effect. De aard van het bedrijf moet er ook bij. office=??? Zie ook .. http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Kaarteigenschappen#Wegen
Graag reactie.. want nu zijn er adressen verdwenen.
Nodes (4)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |