Changeset: 47758170
missende wandelpaden en aangegeven parken
Closed by epicmort
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery;OpenStreetMap (Standard) |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Welkom op OSM.
.
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Map_FeaturesMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om een reactie te geven.
-
Comment from Commodoortje
Ongetwijfeld was je bedoeling goed, maar wat je hebt gedaan, is dat de detaillering hebt verwijderd. Een park is een overkoepeling.
het grondgebruik (landuse) is grass/forest en (natural) water en het rekreatiedoel (leisure) is een park.
Overigens, niet ieder stukje gras is een park. Een park heeft meestal een naam.
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:leisure%3Dpark
Mocht je vragen krijgen, stel ze dan gerust. -
Comment from eggie
Ik eb even de landuse teruggezet zonder "revert". De paden zaten ok vastgeplakt aan water en landuse. Die zijn nu ook los.
Heb je vragen .. stel ze gerust.
Ways (11)
- 486659995, v1
- 486659996, v1
- 107803363, v3
- 293846504, v2
- 293840139, v8
- 107821510, v5
- 107820383, v5
- Bosgroet (6617756), v3
- 107821436, v3
- De Zes Geerzen (66562498), v4
- Langestuk (66564180), v10
Nodes (18)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |