Changeset: 47772636
Park naast het verzorgingscentrum met wandelroute
Closed by KrisDuart
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Mapbox Satellite;Custom (https://www.google.nl/maps/@51.0370978,5.8190092,266m/data=!3m1!1e3);Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Parken worden in Nederland niet zo gemapt. Graag even pas op de plaats. neem even contact op dan kan ik het uitleggen. Dit geeft schade aan de kaart
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from eggie
De naam is toch niet Pad langs het verzorgingshuis? Graag reactie.
-
Comment from eggie
Je park pas ik aan. Eerst de landuse mappen en vervolgens het park er los overheen leggen. Paden niet vastpalkken aan landuse en wel aan de weg onder waar die op uit komt.
Kijk straks en graag reactie. OSM is een serieuze zaak. -
Comment from eggie
Het pad langs het spoor heb ik van z'n naam ontdaan. Was verder prima edit.
-
Comment from eggie
Het pad langs het verzorgingshuis en beek zat dubbel getekend. Check steeds als je mapt of het wel één lijn is.
Ways (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |