Changeset: 47805132
Deze appartementen zijn niet meer.
Closed by cormaars
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from eggie
Bij nieuwbouw graag doorgeven aan het forum van OSM via Verzoek bag-import
-
Comment from Commodoortje
Hoi cormaars,
Inderdaad, deze appartementen zijn gesloopt. De adresnodes had je laten staan, deze mogen als ze gebouwen niet meer aanwezig zijn ook verwijdert worden. Inmiddels heb ik dit voor je gedaan.
Ook heb ik nog wat appartementen verwijdert.
Hier kun je zien wat ik verwijdert heb.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=47808185
Ways (7)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |