Changeset: 47833958
I have marked a park.
Closed by mika0078
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden.Met vriendelijke groet,
Eggie -
Comment from eggie
Het is niet de bedoeling om de landuse van de 3dshapes (bos/gras) te veranderen. Het is wel goed dat een park geheel los ligt over de landuse heen zonder ergens aan vast te plakken. Dan moet zo'n way van het park wel gesloten zijn anders "rendert" het nog niet.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=47833958 -
Comment from eggie
Het stukje bos rechtsonder heb je veranderd in Leisure park
Leisure betekent wat je er kan doen. D functie. landuse is wat je ziet. dat zijn twee verschillende zaken. -
Comment from eggie
Je bijdrage zal worden teruggedraaid.
Je kunt gerust reageren als je vragen hebt. -
Comment from eggie
reverted due to ignorance
-
Comment from eggie
Wees even voorzichtig met het aanbrengen van nieuwe edits.
Mocht je op deze manier doorgaan zal er overwogen worden een (tijdelijke) stop op je account te plaatsen.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Data_working_group
Ways (6)
- 487124228, v1
- 487124229, v1
- 's Heerenbosch (487124230), v1
- 's Heerenbosch (487124231), v1
- 78198338, v3
- 78198343, v3
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |