Changeset: 47837319
Changed grass to park
Closed by Jordip50
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | en-GB |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom op OSM
Je edits zullen worden teruggedraaid.
Je verwijderd gras van de kaart en vervangt ze ddor park.
Wat is je motief?Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from Jordip50
Dat hele gebied dat als gras gemapped is, is enkele jaren geleden vervangen door beton. Het is hedendaags een betonnen park. Daarom is gras incorrect. De rest kon ik op mijn iPad niet veranderen omdat de website bleef crashen.
-
Comment from eggie
Fijn dat je reageert...
Je edits zijn in ieder geval teruggedraaid.
Dit is wat je hebt verwijderd. Er zijn in Tilburg doorlopend vernielingen aan de kaart. Ik zal het gebied even bekijken hoe het er nu aan ziet. - Comment from eggie
-
Comment from eggie
Ik heb mijn eigen changesets reverted. Zal zo even met de luchtfoto kijken.
Die kun je ook met editor ID gebruiken. -
Comment from HenkL
Geheel teruggezet door mij.
Het geheel is wel een park, maar moet eerst vanaf de grond opnieuw worden ingetekend: stukken gras, struikgewas en bomen, vijvers, diverse betonpaden. Pas daarna kan er een parkomtrek omheen worden gezet met name=Quirinustuinen.
Zelfde geldt voor zuidelijk deel van die tuinen, ten Z v.Anrooylaan (3 jaar geleden als park gemarkeerd, nog geen onderliggende landuse). -
Comment from eggie
Henk kijk jij even verder, want ik heb even andere bezigheden. Jordi zal het goed bedoelen. Het pakt alleen verkeerd uit.
-
Comment from eggie
Landuse aangepast aan kadaster pdok 2016. rendering duurt even. De parken door Jordi getekend staan er los overheen.
-
Comment from eggie
Intekenen landuse moet zoals Henk zegt bij die tuinen "ten zuiden van" nog gebeuren.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |