Changeset: 47908691
converted path to area
Closed by dannylinker
Tags
build | 2.5-7-gbd74430 |
---|---|
created_by | Potlatch 2 |
version | 2.5 |
Discussion
-
Comment from eggie
Wie na zes jaar weer gaat mappen krijgt alsnog een (her)welkomstmail.
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from eggie
Denk alleen dat je edit landuse=residential hier niet op z'n plaats is. Dat wordt gebruikt om bebouwing aan te geven.
Graag reactie.. dan kunnen we helpen. -
Comment from eggie
Haal het maar weg, want de edit van de voorgaande mapper klopte ook niet.
Deze heb ik ook ingeseind.
Startende mappers worden gevolgd in hun eerste edits.. ook om te helpen. -
Comment from eggie
landuse=residential is fout. Wanneer je het als weg gaat taggen ook. Dan nog altijd area=yes. Zoals highway=pedestrian
+ area =yes
De bloembakken zijn geen Leisure=park.
Leisure=garden kan wel of landuse=village_green (nog beter)
Er is nog een andere manier om wegen als vlak te mappen, maar het word eigenlijk alleen gedaan bij pedestrian.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |