Changeset: 47910788
Marked as park
Closed by Roman_NFP
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | en-us |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Het is niet de bedoeling om landuse om te zetten in park.
Een echt park ligt als een overkoepeling over de landuse heen.
Niet elk stukje groen is een park.Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from eggie
reverted due to ignorance
-
Comment from eggie
PB gestuurd met waarschuwing.
-
Comment from eggie
Ik heb een playground toegevoegd en die staat in een relatie tot het grass. inner en outer.
De landuse grass staat nu niet meer op dat vlak, maar op de relatie. Dus niet denken het gras is weg. Je kunt ook gewoon een node plaatsen. Vlakken leisure op grass renderen alleen in de mapnik van osm.
Rendering kan lang duren. -
Comment from eggie
Ja .. even in uitzoomen en je ziet het. Succes verder.
Ways (4)
Nodes (7)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |