Changeset: 47946496
Zmiana statusu na budowaną
Closed by szalona_entropia
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from maraf24
A jakieś źródło?
-
Comment from szalona_entropia
Ciągle zapominam o tym
http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=139580845&postcount=723 -
Comment from maraf24
To jest widok na północ.Strona południowo-zachodnia jest na 2 zdjęciu i jak widać nie ma tam tego odcinka w budowie.
-
Comment from szalona_entropia
Przecież pierwsze zdjęcie jest z tego miejsca
http://www.openstreetmap.org/#map=18/51.17615/16.74463 -
Comment from maraf24
Kąt by pasował, ale skąd znasz współrzędne?
-
Comment from szalona_entropia
No właśnie z kąta, z tego co widać w tle i z bocznej dróżki dochodzącej z lewej strony. A także z opisu zdjęcia.
-
Comment from maraf24
Ok, wierzę:)
Nie napisał ktoś, czy szlak Turonia, który przecina ta budowa, jest wciąż drożny? -
Comment from szalona_entropia
Nic nie wiem na ten temat
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |