Changeset: 47973396
Voetpad; bekend als 'van Doesburgpad'
Closed by Ben_Janet
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Voetpaden welke wandelpaden zijn kunnen beter als highway=footway worden getagd. Maar ik zie dat andere paden ook als pedestrian worden getagd. pedestrian wordt meer gebruikt in winkelstraten. Vaak ook als (area=yes) als vlak.
Er staan veel te veel tags op de weg. Meer dan de helft kan er af. Adres/ postcode hoeft niet op een weg. Een voetpad met oneway ken ik niet. oneway=yes.. waarom?
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=47973396
Er hoeven geen accesstags op een voetpad, behalve als er uitzonderingen zijn en je er mag fietsen bv.
Graag reactie. -
Comment from eggie
Alle overbodige en verkeerde tags heb ik er afgehaald. De voetpaden hier zijn aangeven als wandelpad en nu ook getagd als wandelpad. footway.
Restricties voor allelei andere bestuurders horen er niet op behalve dus als ze er wel mogen komen.
Een description dat het een voetpad betreft met tegels in het Nederlands hoeft niet. We zetten geen adresgegevens op starten. Die staan op de adresnodes.
Wanneer je vragen hebt kun je gerust reageren. -
Comment from eggie
Rendering staat volgens mij stil. Kijk in de humanitarian layer voor je resultaat.
https://www.openstreetmap.org/changeset/47973396#map=19/51.94944/6.00936&layers=H
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |