Changeset: 48085815
Created Address in Ede (NL)
Closed by JWZondag
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl-NL |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from eggie
Staat de info wel op de adresnode?
-
Comment from eggie
en waar is het gebouw van 118a?
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=48085815 -
Comment from eggie
PB verstuurd
-
Comment from JWZondag
Heb ik vroeger gewoond. Is 2 jaar geleden verbouwd. Mijn zwager woont er nu. Gebouw wat te zien is met satelliet is oude gebouw. Zag in de rest van de kaart wel telkens gebouw en adreslabel. Adres vast ingevoerd, zoek nog even naar bouwtekening van perceel. Wat is nu best practice? Had ik gebied moeten markeren als under construction. Gebouw is echter al af. Wellicht uit hoofd tekenen (met notitie) en later corrigeren? Ik hoor graag, adres klopt in ieder geval.
-
Comment from eggie
Simpel .. je kunt het laten importeren met alle BAG gegevens. Doe een verzoek op het forum bij de BAG mannen. En zet even deze hyperlink erbij https://www.openstreetmap.org/changeset/48085815
Verzoek in het draadje: Verzoek Bag import https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Inlog identiek aan osm -
Comment from Commodoortje
Inderdaad op 18a is een nieuw pand verrezen.
Mocht je meer nieuwe gebouwen willen laten verschijnen in OSM volg dan het advies van eggie op.
Dit pand is inmiddels geïmporteerd. -
Comment from Commodoortje
De rendering duurt altijd even, je kunt dit proces met CTRL+F5 verversen in je browser.
Dan komt het er zo uit te zien, zie link hieronder.
https://www.dropbox.com/s/h986t94imp3a9ts/2017-04-24_20-34-51.jpg?raw=1 -
Comment from JWZondag
Bedankt, lesje weer geleerd, leuke eerste dag
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |