Changeset: 48226141
Вніс правки
Closed by Myazyk
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Mapbox Satellite;OpenStreetMap (Standard) |
locale | uk |
Discussion
-
Comment from Bondar Bohdan
ваші правки в Шепітській сільській раді будуть відкочені як вандаліз . Ви , без спілкування з сільським головою не ознайомившись з нюансами рендерінґу в проекті не ознайомившись з наданими мною паперами з сільської ради здійснюєте масове ґвалтування моєї роботи. 5 ТРАВНЯ коли закінчиться блокування доступу до форуму я поскаржусь на вас і порошу щоб всю вашу діяльність було вивчено і пророхаю щоб забанили ваш акаунт.
-
Comment from Myazyk
Жодного вандалізму! Я спілкувався 28.04. телефоном із працівниками сільської ради і зробив правки, згідно слів співрозмовників. Наприклад, Перкалаба відноситься до Сарати, а не Нижнього Яловця.
ПРОШУ НЕ БАНИТИ МІЙ АККАУНТ, ОСКІЛЬКИ Я ВНОШУ ДОФІГІЩА КОРИСНОЇ ІНФИ НА МАПУ!!! І ВИТРАЧАЮ НА ТЕ ГОДИНИ СВОГО ЧАСУ!!! -
Comment from Bondar Bohdan
ось викопіювання оригіналу рішення з архіву і шо вони мені самі надали на мій запит.https://drive.google.com/drive/folders/0BwlADA1U6HeZTEZMem1kUUd4NDg На першому листку Нижній Яловець починається - далі завершується Ви мабуть не зрозуміли мова йшла за річку Сарата
-
Comment from Myazyk
То Ви нічорта не розумієте.
Іу Вашій писанині фіг розбереш суть.
Я взагалі не бачу на карті річки Сарата.
А от річку, яку ви назвили якоюсь Рапідорою (точно не пам'ятаю) я переназвав у Сучаву, бо вона є Сучавою. -
Comment from Myazyk
Подивився я на ті документи, і от шо я Вам скажу, пане Бондар: вам прислали гарно описані матеріали, а Ви навіть не можете на місцевості визначити де є вулиця Верховинська у селі Нижній Яловець; Бовдур Ви, пане Бондар! Ставитиму питання про блокування вашого аккаунта, оскільки Ви вносите недостовірні (схиблені) правки.
Я подивлюсь ті матеріали і сам внесу нормальні корективи на мапи цих сіл -
Comment from Myazyk
Переглянув я ті матеріали, і от, що я Вам скажу: дали Вам норм розграфлені вулиці, а Ви навіть не спроможні на місцевості зорієнтуватись де є вулиця Верховинська у селі Нижній Яловець і позначаєте неправильно. Бовдур Ви, пане Бондар!
Я сам розгляну ті ескізи та внесу корективи
P.S. Ставитиму питання про блокування Вашого аккаунта, оскільки ви вносите хибні корективи і не орієнтуєтесь на карті -
Comment from Bondar Bohdan
елементи Верховинська не зібрані в релейшн стрит , по пошуку їх декілька а має бути 1 раз Верховинська як зібранн яелементів , за нейм Ви робите то само: де дублювання в нейм укр , чому нема англійської /має бути обов язково бо укр мова н еєвропаейський шрифт а авто транслітератор проекту перетворює на рос мову цім калічиться назва. Українська спільнота відрізняється від російської - (це там роблять мапу тільки для себе що тільки російська в провінції ) ми додаємо англійську кругом бо ми Європа .
-
Comment from Bondar Bohdan
По рышенню видно , що Перкалаба т о є Нижній Яловець. Ще треба засунутив Нижні й Яловець вартову заставу Кулінічі і переробити срач в кордонах Нижнні й Яловець. В мене був норм кордон я провІряв а тепер жах якийсь.
-
Comment from Bondar Bohdan
Передмістя Сарата видалено .Навіщо ви зробили двійника ще й невірною назвою . Там був мікрорайон Перкалаба. До чого передмістя Сарата? Перкалаба якшо і хотіли віднести до селаСарата - то робиться за рахунок малювання адмін левел як у населеному пункті і потім через зв язок оутер приєднується до населеного пункту і через зв язок адмін центр до села Шепіт і все. Як ви можете спорити зі мною якшо ви елементарних речах некомпететні. Вам треба для початку навчитись малювати прості випадки а не як тут . Коли земкадастр і реальне стан план-схеми вулиць н е состиковуютьсяі взагалі немає чітких меж. І чому ви мені нічого не писали а давай все крушить.
-
Comment from Myazyk
Те, що ви пишете - це взрив мозку!
Астанавітєсь!
По рішенню не видно, що Перкалаба - це Нижн. Яловець. У сільраді мені повідомили, що Перкалаба та Калінічі - це село (не місто, не передмістя) Сарата.
Перкалаба як була, так залишилась Перкалабою. Нікуди я її не дівав!
Верховинська не може бути один раз, оскільки то розкидана вулиця. А дублювання на мови - це взагалі не проблема (то вти робиш проблему на рівному місці) - візьми і продублюй.
P.S. Ви - псих!
P.P.S. Я достатньо компетентний в таких речах
P.P.S. Підучіть українську мову - Ви ж Європа! -
Comment from Bondar Bohdan
Позвоніть і спитайте шо вони пишуть у паспорті . Якшо у паспорті віддалений хутір пишеться як
Варіант 1
Путильський район
село Нижні й Яловець - хутір Перкалаба (чи вул Щербини )
Варіант 2 Путильський район хутір Перкалаба то тоді ви праві. Тому пошліть запит офіційний - щоб вони чітко написали , що вони пишуть у паспортах -- виходячи з відповіді будемо шукати точки дотику. Я працював в конторі і через мене прошло пару тисяч паспортів тому я розбираюсь у нюансах прописки , також я розбираюсь у приватизаційних паперах на хату бо на роботі їх вивчав і знаю нюанси по ним. Тому я пишу факти а ви окрім психологічної атаки і образ нічого не пишите консруктивного. Вам просто неприємно , шо новачок задає контректні докази і обгрунтування. Дублювати я не повинен - бо ви спаплюжили правку. Також я 5 травня коли пройдед термін блокування звернуссь зі скаргою про вашу етику поведінки - приниження мене як особистості це занадто Ви прочитайте Наприклад хкутори Перкалаба калінічі і вул Гірська ха й будуть хутори у рішенні офіційно вони не віднесені до Сарати залишимо їх просто без відношення до якогось села. -
Comment from Myazyk
1. Єдине з чим можу погодитись - це те, що я собі дозволив грубість по відношенню до Тебе. Хоча думаю, це в більшій мірі була константація факту.
2. Я питався у телефонному режимі - люди, що проживають у Перкалабі прописані у селі Сарата, вулиця Буковинська. -
Comment from Bondar Bohdan
тодІ це занотуй . А що на форумі пишуть скинь відео скриншот щодо нашого .
-
Comment from Myazyk
Не буду я бавитись зі скрін-шотами
-
Comment from Bondar Bohdan
Українською спільнотою давно прийнято рішення про використання транслітерації згідно Постанови від 27.01.2010 №55
Тому має Bukovynska Street
Знайдіть змогу поступово виправити у попередніх правках дане порушення -
Comment from Myazyk
Мені там нічого виправляти, оскільки я там нічого не транслітерував
- Буковинська вулиця (490095568), v1
- Буковинська вулиця (490095569), v1
- Буковинська вулиця (490095571), v1
- Прикордонна вулиця (490095573), v1
- Прикордонна вулиця (490095575), v1
- Зелена вулиця (393006160), v3
- Зелена вулиця (393006141), v2
- Зелена вулиця (488692813), v2
- Зелена вулиця (393006159), v3
- Карпатська вулиця (488548434), v2
- Карпатська вулиця (488548410), v2
- Карпатська вулиця (488548429), v2
- Карпатська вулиця (455039462), v4
- 393253887, v2
- Сарата (488128642), v2
- Буковинська вулиця (455026913), v2
- 162702044, v15
- 393367300, v5
- ім. Щербини вулиця (488169225), v2
- ім. К. Г. Алексєєва вулиця (229274561), v2
Relations (1)
Nodes (15)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |