Changeset: 48247564
Building corrected
Closed by HourOfTheWulf
Tags
created_by | JOSM/1.5 (11826 en) |
---|---|
source | Info. |
Discussion
-
Comment from MadelNL
Wat heb je hier gedaan? Er liggen nu twee gebouwen over elkaar. Verder is De Wissel 7 te Eys gewoon een woonhuis en geen gemeenschapshuis oid.
-
Comment from HourOfTheWulf
Dit gebouw was open (niet gesloten) en één van de nodes had een tag "building=public". Dat terwijl de building tag bedoeld is voor areas, en niet voor open ways en nodes.
Ik heb de way gesloten en er een area van gemaakt door twee nodes samen te voegen. Verder de tagging van die node verplaatst naar de betreffende area.
-
Comment from MadelNL
Blijft dat er nog niks van klopte, dat zou je toch al opgevallen moeten zijn, dat er twee gebouwen over elkaar lagen???
Hoe dan ook: het gebouw is nu verwijderd en het landgebruik om het gebouw aangepast. -
Comment from HourOfTheWulf
OK, namens de rest van OSM dank voor uw verbeteringen.
Ways (1)
Nodes (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |