Changeset: 48263813
Вніс правки
Closed by Myazyk
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Mapbox Satellite |
locale | uk |
Discussion
-
Comment from Bondar Bohdan
Перегляньте в яку порнографію перетворився кордон Шепіт . Була фігура по застройке , куди входили всі вулиці а шо зробили - коло посеред забудови - сенс не бачу з полігону landuse = residential знялі населений пункт. Україна використовує польську схему . Там малюється landuse = residential , на нього уводяться всі теги і вішається кордон . І тоді все гарно на мапі і компактно. Я консультуюсь з валідатором населених пунктів іWowik і українцем dudka-також прочитав обговорення на укр форумі і російському форумі . Те що Ви зробили там таке не згадується. Тому кордон Ваш Шепіт - то видалення безумовне. Наберіть на мапі Шепіт і пождивіться і порівняйте з моїм , що було -- гарна фігура , куди входили всі вулиці .
-
Comment from Bondar Bohdan
Центр сільської ради робиться не малюванням кола посеред села а шляхом зв язку адмін центр. У селі , щ оплоща є , на супутниковому знімкуванні її нема. Шепіт являє собою довге поселення вздовж дороги ото в мене і було .
-
Comment from Bondar Bohdan
Вулицю Незалежності , що була по пошуку в Шепіт ви переробили на Шепітську сільраду. І ще декілька - і це по вашому конструктивно- спотворити адресність вулиці. Відкат безумовний як вандалізм
-
Comment from Myazyk
Так, кордон Шепоту тре змінити. Я його круглим зробив тимчасово, бо те, що нанесли Ви було катастрофою
-
Comment from Myazyk
Я зрпобив близько трьох сотень сіл. І як Ви думаєте, розуміюсь я в адмін межах після того?!
-
Comment from Bondar Bohdan
Скільки з того шо ви зробили перевірив і затвердив без виправлень валідатор iWOWIK/ Скільки після того залишились після вас не переробленими ? Якшо ви стільки зробили чого до цьоо час удля вас земкадастр є ікона з якої треба все тупо змальовувати. Для вас я зрозумів: вся ділянка де КВЕД не такий як у вікіпедії , де використання призначення землі з 02-10 навіть якшо там є житлові будинки то то вже не населений пункт. Ви вивчали взагалі для загального розвитку , що який код означає і законодавство де класифікуються коди і іде опис кожного коду. Населений пункт може містити декілька кодів причому вплані використання землі це може бути і не основний як у вікіпедіі. Стажування по використанню публічної карти я пройшов щеколи буву гугл картах. Також у мене в держгеокадастрі працює кума. Тому я знаю більше за вас за публічну карту . Ще ви приватизацію землі дивилися , яка там адреса чи ні. Проходили по системі банкінгу ідентифікацію особистості. а потім увівши номер ділянки , процедуру від автобота CAPCHA
-
Comment from Bondar Bohdan
http://www.openstreetmap.org/changeset/48263813#map=17/47.79708/25.16008 гляньте у вас вулиця позп кордоном сільради. Оце вам бездумне перемальовування жовтих ліній з публічної карти. Ви навіт ьне перевіряєте , чи перемальоване узгоджується з план схемою вулиць
Откат однозначно
-
Comment from Myazyk
Жесть
Межу сіл наношу по території забудови, а не по приватизованих полях.
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |