Changeset: 48267211
Вніс правки
Closed by Myazyk
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Mapbox Satellite |
locale | uk |
Discussion
-
Comment from Bondar Bohdan
Кордони по Нижній Яловець йдут ьна відкочування . У ВАС вулиця де будинки Чернівецька область перейшли в Івано фФранківську область. Опенстритмап малює кордони не по земкадаструа по фактичной застройке. Через ваші дії частина будинків віднеслась до Івано Франківської області разом з шматком Верховинська вулиця\. Земкадастр -- - то є те звідки можна робити заливку даних кругом . Це допоміжне джерело . Шепіт сільрада важка тим , що тут треба вивчати прописку будинкі.в . В опенстритмап якщо земкадастр суперечить застройке - то кордон робиться по застройке. Подивіться Чоповичі- Барвінки кордон- по земкадастру і по застройке - ото є приклад і є зразок як робити .
Був єдиний полігон по всім вулицям Нижній Яловець - - нашо ви наробили шматки - хто таке робить . таке роблять якщо у рішенні про вулиці написано - що вулиці0 , розташованій поза межами населеного пункту присвоїти адресу. У наданому рішенні фрази поза межами населеного пункту нема. Тобто все є одним населеним пунктом повинно бути в одному кордонні адмін левел Перед тим як малювати складні випадки прочитайте увесь досвід росіян українців і запитайте у професіоналів на форумі чи можна моє зночсити . А не ви прийняли едінолічное мнение і давай все зносити -- мене не попередили , що в мене помилки, не надано фрази консультація на форумі чи у старійшини. Сам придумав- сам зробив.Тому Яловець де вул Верховинська відкат кордонів.
-
Comment from Myazyk
Ви - сумаседший!
Село складається з малих хуторів - там неможливо зробити все суцільним полігоном -
Comment from Bondar Bohdan
Треба відкинути все а дивитися по забудові . Багато сіл є зборищем хуторів але тут Верховинська Довбуша Черемошська поруч . Я ж не кажу втулить Перкалабу Калінічі і Яловиця (Гірська вулиця) Крім того Довбуша не є хутором . І до чого тут відокремленн якшо під вашими кругами відстань голяк. Якби відстань була б значна а так у стандартному масштабі перегляду мапи навіть не буде видно , що то 2 різних полігонів. А за Шепіт то я взагалі мовчу. Поясніть , що означає коло в Шепіт і чим воно інніше за мою фігуру у яку всунуто все про Шепіт , у якій вмістились усі вулиці Шепіт. Завдяки моїй фігурі було чітко видно , шо в Шепіт входить за вулиці і яка територія. Покажіть мені джерело вашого кола, у публічні йкадастровій карі я такого не пам ятаю . Отже підсумовуємо: Ви згідні окрім Нижній Яловець , що неправі.
Чому ви похерячили , що я кордони області змістив під забудову. У проекті опенстритмап це ІНОДІ ПРАКТИКУЮТЬ і відходять від кордонів земкадастру. Тепер як ви засуните дома з Івано Франківськ області в Чернівецьку. Як ви заставите здійснювати рендеріінг Номінатім, щоб він їх в плані адреси відніс д о Чернівці область. Пишіть в откат правок щоб нас розсудили старійшини спільноти : вони вислухають мої аргументи і ваші . Бо я знаю що я прав на 100 відсотків. навіщо Ви малювали двійника Перкалаби , ще з назвою Сарата. Правка приший кобилі хвоста. Там вже є Перкалаба як мікрорайон. . -
Comment from Myazyk
Я не пересував хати у І-Ф область. Якщо таке сталось, то я виправлю.
Ви навіть назви не можете запам'ятати! Не Яловиця, а Яровиця, не Яриловець, а Яловець.
Про коло в Шепоті я вже пояснив у коменті до іншого набору змін. Читайте.
Про Перкалабу теж читайте в іншому наборі змін. -
Comment from Myazyk
Ви навіть не можете визначити де знаходиться Срібник та Кривий - позначаєте їх не на тій місцевості. А мене намагаєтесь вчити.
Вибачте, але мені здається, що нічому мені у Вас вчитись. -
Comment from Bondar Bohdan
ОБГОВОРЕННЯ ЗАКРИТО
5 травня пишу на форум откат правок. Все відкочують потім можн буде повидаляти мої ПІД ПИТАННЯМ відношення хуторів деяких до села. Тоді Все буде класно. Шепіт- кордон буде класним під забудову а не під сказки венского леса земкадастру. А спірний Н.Яловець передивимось РАЗОМ . Шепітська сільрада кордони можливо посуну у бік збільшення , щоб захопити всю забудову. З рештами селами після відкочування розібратись буде легше .
НАШ ОБМІН СПІЧАМИ Є ДАРЕМНИМ -- СТАРІЙШИНИ ВИВЧАТЬ НАС І ПРИЙМУТЬ РІШЕННЯ
ДО 5 ТРАВНЯ ВАМ МЕНІ ПИСАТИ НЕМА СЕНСУ ДИСКУСІЯ СЕБЕ ВИЧЕРПАЛА. -
Comment from Myazyk
Ок. До 5 травня маю час внести корективи
-
Comment from Bondar Bohdan
ДАВАЙ РОЗБЕРЕМОСЬ ПО ЛЮДСЬКИ Напиши зараз на форум в откат правок . Старійшини розберуться. Я від себе признав шо Перкалаба Кулінічі в плані прописки незрозуміло тому релейшн село Н Я. під питанням тому недоречним. За все решта я не визнаю, а коли побачив кордон Шепіт і Н Я мене був стрес. Тому ніякого редагування - пишеш зараз на форум старійшини вивчають і виносять вирок. Правками ми їх тільки запутаємо також вигребемо за срач на карті . / Бо без обговорення і попередження зносити все неконструктивно - тому твоя позиція теж слабка . Моя позиція слабка за відношення Перкалаба та Кулінічі до Н Я і все. Верховинська в укороченому варіанті не є помилкою . Так само не є помилкою кордони - це є авторська думка яка потребувала поваги. Мова у мене важка для розуміння бо у Малині вона є коктейль укр мови і рос мови. За межами міста Малин нас узнають по специфічній говірці.
Якшо ми зайшли в глухий кут то треба підключати со сторони. -
Comment from Myazyk
Нехай розбираються старійшини. Мені важко спілкуватись з Вами
Як це вул Верховинська в укороченому варіанті? Ви на приколі? -
Comment from Bondar Bohdan
У мене бул опозначено все вірно , щодо вулиць по Н. Яловець. Верховинська була в укороченому варіанті /не була затягнута на північни й захід, На південному сході що у мене що у вас розташування однакове. Претензію щодо невірного розташування я не приймаю . Поверніть адмін левел з 9 на 8 -- в Україні діє дві системи. Я користуюсь системою де НП 8 . dudka на форумі не дозволяє змінювати 9 на 8 і навпаки.
-
Comment from Bondar Bohdan
https://www.openstreetmap.org/relation/7172346#map=13/47.8618/24.9912 до чого тут отаке зібрання кіл адмін левел? Покажіть мені в якому НП під кожні 5-8 хат малюють кільця адмін левел? та ще й на незначні й відстані одне від одного ?
-
Comment from Myazyk
Що коїться у Твоїй голові! Як то можна укоротити вулицю!
Не однакове розташування вулиці у мене і у Тебе - там , де у тебе була верховинської закаулок до двох хат - там Федьковича. А вул Верховинська північніше - там де хутір Срібник (який Ти теж у неправильному місці був позначив).
Щодо адмін рівня - то я використовую для меж сіл рівень 9. Хай dudka мені пише.Маєш приклад "зібрання кіл" http://www.openstreetmap.org/relation/4248213#map=13/49.2224/23.3144
- 490416224, v1
- 490416225, v1
- 490416226, v1
- 490416227, v1
- 490416228, v1
- 490416229, v1
- 490416230, v1
- 490416231, v1
- 490416232, v1
- 490416233, v1
- 490416234, v1
- 490416235, v1
- 490416236, v1
- 490416237, v1
- 490416238, v1
- Верховинська вулиця (490416239), v1
- 490416240, v1
- 490416241, v1
- 490416242, v1
- 490416243, v1
Relations (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |