Changeset: 48372516
BAG Update
Closed by Sander H
Tags
created_by | JOSM/1.5 (12006 en) |
---|---|
source | BAG |
Discussion
-
Comment from Digne
Hallo Sander,
Ik zie dat de panden aan de Simon van Haerlemstraat weer zijn terug geplaatst. Ik had ze gisteren juist verwijderd omdat de sloop gestart is. Was dit de bedoeling?
Link: http://www.openstreetmap.org/#map=18/52.50752/4.67770&layers=N
Digne
-
Comment from Sander H
Sorry, die zijn dan per ongeluk meegekomen. Zag dat er in Heemskerk nog veel panden (~1600) ontbraken (voornamelijk schuurtjes) en heb er zo'n 500 ook geimporteerd.
Maar als de panden die je bedoelt gesloopt zijn is het wellicht handig om een terugmelding in de BAG te doen om te voorkomen dat ze nog een keer ingelezen worden.. -
Comment from Digne
Ik had al zo'n vermoeden, maar ik dacht ik vraag het toch maar even. De sloop is letterlijk net gestart, dus dat BAG niet zo ver is is logisch. Ik laat het voor nu wel even voor wat het is en hou het in de gaten.
-
Comment from Sander H
Dan nog is de gemeente gebrekkig. Er had dan al minstens 6 weken (gebruikelijke bezwaartermijn) een status van sloopvergunning op moeten staan. Dan hadden ze ook niet geimporteerd geweest.
Maar goed, meerdere gemeenten zijn wel eens gemakzuchtig. Goed dat je ons in de gaten houdt als we te enthousiast bezig zijn ;)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |