Changeset: 48372655
Footway veranderd in path, omdat het blauwe ronde bord ontbreekt. Fietsen is er ook toegestaan.
Closed by Arie Kanarie
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Hier om het even "makkelijk" te maken de access tags. Alles wat in de groene vakjes zit mag default op die "weg"
en hoef je dus niet apart te noemen.
Een fiets routeert dus over een path, maar niet vanzelf over een footway.restricties access
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/OSM_tags_for_routing/Access-Restrictions#The_Netherlands
-
Comment from eggie
Dus bij path kan bicycle=yes er weer af.
Zet er wel surface=paved (asphalt, paving_stones, compacted, fine_gravel,) erbij voor de juiste routering. -
Comment from Arie Kanarie
Ja, heb ik gedaan. Er staat nu alleen nog highway=path en surface=paved.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |