Changeset: 48396924
A small sort of pond is located here
Closed by KP93
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Dat is best lastig voor een startende mapper om te beginnen met landuse. Zeker als je bing als bron wilt gebruiken. Het water staat daar nog niet op.
Even een regel binnen osm. water wordt nooit op land gelegd. Nu ligt het op het gras. Dat zie je niet direct. Zou het op bos liggen dan schijnen de bomen door het water. Ik zal het water goed leggen met de laatste luchtfoto. Die vind je in editorJOSM.
Wanner je vragen hebt stel ze gerust.
Probeer eerst te beginnen bv met het aanbrengen van straatmeubilair of winkels om aan de kaart te wennen. -
Comment from eggie
Het water en de landuse heb ik aangepast aan de werkelijkheid. Het water ligt niet op het land, maar zit in een zgn relatie. Dat leer je vanzelf als je echt in osm duikt.
Wanneer je vragen hebt stel ze gerust
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |