Changeset: 48404120
multipolygon check
Closed by wvdp
Tags
created_by | JOSM/1.5 (11826 en) |
---|---|
source | Bing; Geoportal 2: Ortofotomapa (aerial image); Mapbox Satellite |
Discussion
-
Comment from marczoutendijk
Hoi wvdp,
Ik zie dat je hier (Moerputten) een MP check hebt gedaan, maar het klopt nu in ieder geval niet erg! Er ligt nu overal bosbouw overheen: over het water, over de graslanden, over de moerasgebieden en over wat al als bos stond aangemerkt. Tamelijk slordig gezicht op deze manier. Bij een goede MP staat er geen landuse op de outer, maar hebben alle inners de juiste tags. Ik kan nu even niet zien of jij zelf ook al deze situatie aantrof en dat de oorzaak al in een veel eerdere edit zat.
Er moet hier wel iets worden gecorrigeerd! Zie ook recente forumposts over landuse en mp's:
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=59013 -
Comment from de vries
Ik heb de situatie even bekeken en het probleem heeft niets met bosbouw tags te maken, maar met moeras tags; op de buitengrens van de moerputten (https://www.openstreetmap.org/way/7652008) staan de tags "natural=wetland" en
"wetland=swamp". Dit zorgt voor de boompjes die over het hele gebied gerenderd worden. Delen van de moerputten zijn geen moeras, nl. de spoordijk, het water en de graslanden. naar mijn mening moeten de tags "natural=wetland" en
"wetland=swamp" van de Moerputten polygoon verwijderd worden en worden toegevoegd aan de landuse polygoons er binnen die ook echt moeras zijn. - Comment from de vries
-
Comment from wvdp
ik heb er even naar gekeken maar ik kan niet zien waar er wel of geen moeras is dus ik kan er van onder de rook van rotterdam niets aan doen. ik denk dat we even een note moeten neerzetten en dit er naar linken zodat een lokaal iemand er naar kan kijken
-
Comment from marczoutendijk
Ik ben zelf een 'lokaal' iemand en heb het hele naastliggende gebied ook al onderhanden genomen. Dus daarom was de rommel me opgevallen...
-
Comment from Marcel-NL
Ik had het natuurgebied de Moerputten als geheel getagged als wetland aangezien het natuurgebied als geheel een moeras is. Dit had als gevolg dat het hele gebied gerenderd wordt als moeras (over andere landuse heen). Mijns inziens is de taggng correct, maar is de rendering wat vreemd.
-
Comment from marczoutendijk
De spoordijk is zeker geen moeras, en het water in het centrum al helemaal niet. En er is verschil tussen moeras en wetland. Zie bv. de Rijskampen ten zuiden vd. Deutersestraat.
En zoals de_vries al opmerkt: de tags moeten niet op de outer komen te staan maar op de inners van die stukken land die ook echt moeras, wetland of wat dan ook zijn. Zie bv. mijn oplossing voor Hilverbeek:
https://www.openstreetmap.org/relation/6882197 -
Comment from Marcel-NL
Het natuurgebied De Moerputten was eerst gedefinieerd als toponym=forest. Nu kon ik geen informatie vinden over de toponymn tag, dus ik ging er van uit dat deze niet officieel is. Daarnaast is "De Moerputten", als natuurgebied, geen bos, maar een laagveenmoeras. Dus vandaar mijn wijziging. Ik heb dan ook geen landuse gewijzigd, maar het natuurgebied als geheel. Het wil dus niet zeggen dat elk stukje land in het natuurgebied moeras is. Net zoals er een meertje kan zijn in een bos.
-
Comment from marczoutendijk
Jammer Marcel dat je dan niet mijn uitgebreide forum verhaal over toponym=* hebt gelezen:
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=56641.
Ik zal de Moerputten nu zelf onderhanden gaan nemen om te zorgen dat de MP op de juiste wijze wordt gedefinieerd en de rendering daarmee in overeenstemming komt. -
Comment from marczoutendijk
Inmiddels heb ik wat repareerwerk uitgevoerd. Ik ben er nog mee bezig en ik kom nog behoorlijk wat - oudere - zaken tegen die moeten worden gecorrigeerd.
Ways (1-20 of 29)
- 1
- 2
80754254, v380755324, v380756979, v380758147, v380759056, v380760094, v280765708, v380765871, v480767155, v380767861, v380767922, v580769831, v380770204, v3- Kruissteeg (7079915), v5
- Moerputten (7652008), v7
- 80756251, v3
- 80757153, v4
- 80759748, v2
- 80760644, v3
- 80765620, v3
Relations (4)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |