Changeset: 48405570
zandpad rond heuvel bij caitwickerzand toegevoegd. alleen toegangelijk voor voertuigen wanneer de poort bij de parkeerplaats open is.
Closed by tomracing
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from eggie
Je kunt beter op een path niet beginnen met access=no, want dan heb je weer een hele zwik tags nodig om aan te geven wie er wel mag komen.
PB gestuurd met welkomstmail.
-
Comment from tomracing
tags aangepast.
-
Comment from eggie
Wellicht heb je hier iets aan.. Alles wat groen is hoeft niet getagd te worden, want dat is default.
restricties accesshttp://wiki.openstreetmap.org/wiki/OSM_tags_for_routing/Access-Restrictions#The_Netherlands
-
Comment from tomracing
Ok, en
1) als Areas nu niet zo mooi zijn nog is het beter de oude weg te gooien en een nieuwe te maken of aanpassen?
2) moeten alle nodes van een area een andere node raken?
3) het lijkt erop dat wegen/paden over een area niet toegangelijk zijn. moet daarom de area er vlak naast liggen?Alvast bedankt.
-
Comment from eggie
1. Oude weggooien laat ook de historie verdwijnen. Dat is het laatste wat je doet.
Hier is wel heel veel veranderd. Bos weggehaald en de kruising is van de winter aangepast. Door mij op de kaart na survey.
Er is niet echt consensus voor het aan elkaar plakken van de percelen.
Er is wel veel schade veroorzaakt door een mapper vorig jaar door het geplak omdat veel vlakken multipolygon-relaties zijn. Met inner en outer-relatie.
Daardoor problemen met de rendering.
Juist hier heb ik hele stukken weer gerepareerd .. andere stukken zijn zo geruïnerd dat het niet meer goed te herstellen is.2. Vanuit de import van de 3dshapes sluiten de percelen vaak niet aan. Dat komt omdat er meestal paden lopen.
Die ruimtes laat ik altijd open. Bos en hei laat ik wel netjes aansluiten. Nooit wegen aan landuse plakken.
Wanneer een pad gewoon door het vlak loopt is dat geen probleem.
Dat nieuwe stukje aan de oostzijde (Kootwijkerweg) laat ik gewoon door de landuse lopen. Dan ga ik niet speciaal ruimte voor maken. Het mag wel.
3. Die laatste vraag begrijp ik even niet.
Met area bedoel je toch gewoon de landuse vlakken?
Je kunt de vraag ook op het forum stellen.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Je zelf evt. voorstellen kan onder het draadje Welkom -
Comment from eggie
Geef eens een voorbeeld van vraag 3
-
Comment from eggie
Wanneer je zou overstappen naar JOSM heb je een editor met veel meer mogelijkheden. Dan ook de laatste kadasterfoto van 2016 op de achtergrond. + een validator die waarschuwt voor verkeerde uploads....
editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710 -
Comment from tomracing
Nou in eerste instantie kon ik geen route plannen over de weg die ik had gemapped. maar ik denk dat de route planners niet direct de map gebruiken, nu lukt het met 1 wel al.
Forum bekeken en had ook al josm uit de repository van arch gehaald maar dat is nog even uitzoeken waar alle knoppen zitten :).
-
Comment from eggie
De routeplanners lopen achter. Volgens mij zelfs de routeplanner van openstreetmap.org zelf.
Je kunt wel op za de nieuwe OFM Benelux downloaden en in garmin basecamp bekijken. Die gebruik ik om te fietsen, maar ook om m'n edits te checken.
JOSM zo instellen dat je de colorized cycleroutes en busroutes ziet om schade bij mappen te voorkomen. Hier loopt ook een wandelroute bv. die ik provisorisch heb hersteld omdat de oversteek is verdwenen op de kruising.
Ways (2)
Nodes (1-20 of 33)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |