Changeset: 48405575
Onverharde weg die eindigt op een hek
Closed by MurMure49
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Maar is dat stukje track ook echt weg?
-
Comment from MurMure49
Hallo Eggie,
Misschien heb ik niet de juiste oplossing gekozen. De weg is definitief afgesloten door een hek. Alleen door om het hek te gaan ( er is een kruip door sluip door paadje) kom je op de Schillerstraat. Belangrijk is ook dat de weg niet geasfalteerd is. Zie evt streetview maar daar staat het hek nog open. -
Comment from eggie
In dat geval zou ik gewoon het hek mappen. barrier=gate op een node.
Het vervolg gewoon track. Wanneer het afgesloten is voor verkeer kun je er evt. access=no zetten op dat kleine stukje. met evt. foot=yes als uitzondering?Het olifantenpaadje is een twijfelgeval... That's up to you.
Ways (2)
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |