Loading...
Changeset: 48572287
Het park is een stuk groter geworden! Volgens mij staan de wegen goed, ik heb een rondje in het park gefilmd maar is moeilijk te zien en alle satellieten lopen achter op de werkelijkheid~.
Closed by MiloWernars
Tags
created_by | iD 2.2.0 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from HenkL
Park graag beperken tot het echte park (groen). Hoewel de woningbouw aldaar ook als projectnaam 'Park Telstar' meekreeg, zijn blokken woningen echt geen onderdeel van een park in de zin van recreatiegebied.
In OSM verstaan we onder een park een geheel van gras, bosschages, paden, vijvers etc.
Ways (18)
- 492649630, v1
- 492649631, v1
- 492649632, v1
- 492649633, v1
- 492649634, v1
- 492649635, v1
- 492649636, v1
- 492649637, v1
- 492649638, v1
- van Zuylenlaan (6976373), v5
- Monshouwerlaan (480860193), v2
- van Lyndenlaan (6976259), v8
- Park Telstar (480860190), v4
- Monshouwerlaan (333292005), v5
492598676, v2492598674, v2492598673, v2492598675, v2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |