Changeset: 48574044
BAG update
Closed by Martin Borsje
Tags
created_by | JOSM/1.5 (12039 en) |
---|---|
source | BAG |
Discussion
-
Comment from arvdk
Kan je deze import nog eens controleren? Volgens mij is er iets mis gegaan in Alkmaar.. ;-) http://overpass-api.de/achavi/?changeset=48574044
-
Comment from Martin Borsje
H'm een negen maanden oude import...
Kun je wat specifieker zijn? -
Comment from arvdk
Oh ja dat kan: open maar het stukje uit Alkmaar in JOSM en draai validator. Het lijkt erop alsof alles wat je hebt geïmporteerd er al stond, want alles is dubbel. (gebouwen, adressen). Verder hebben ze elk een eigen history. Ik snap niet hoe dat kan, blijkbaar is er wat mis gegaan. Daarom laat ik je liever zelf even kijken :)
-
Comment from Martin Borsje
ik kijk eens
-
Comment from Martin Borsje
Heb mijn oude edit verwijderd en de boel hersteld....
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |