Changeset: 48602657
I could not use this ferry to plan my cycle route. I hope by adding this it will work now. This is my first edit. Please help me if I made mistakes.
Closed by KoenDr
Tags
created_by | iD 2.2.0 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
PB gestuurd als welkom. Zal je edit bekijken.
-
Comment from eggie
Aan de zuidkant liep de ferryroute een stukje over de s101 en verderop pas vast. dat heb ik veranderd. Het routeert wel in de openfietsmap. Er lopen ook fietsroutes op die geen begin en geen eind hebben.
-
Comment from eggie
Nier routeren? welke kaart? Van welke datum? gps? welk programma?
-
Comment from eggie
Het fietspad op de Hemkade 1 t/m 21 staat op slot voor fietsers. Geen idee waarom... Daar zie ik ook heel wonderlijk een bushalte.
Wat was je edit?
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=48602657 -
Comment from KoenDr
Hoi Eggie,
Het volgende probleem wilde ik oplossen:
- Ik kan geen fietsroute plannen over dat pondje.Het volgende heb ik aangepast:
- Eigenschappen toegevoegd aan de pondverbinding. Ik heb iets van fiets toegevoegd. Geen idee of dat juist is.Het is mijn eerste edit in OSM, dus ik weet niet of dat de juist oplossing was.
Kun je anders mijn wijzigingen declinen en zelf het zo aanpassen dat de kaart weer dat de fiets ook over het pondje kan (en dat het ook werkt met een routeplanner).
Ik zou je eeuwig dankbaar zijn. Want via dit pondje wil ik Amsterdam uit als ik ga fietsen, maar de kaart begrijpt dit nu niet. Thanks!!
-
Comment from eggie
Er zat wel een foutje in de kaart(zie boven), maar niet zodanig dat het niet routeerde. Op de OFM van vorige week routeerde het gewoon.
Daarom vroeg ik .. welke kaart gebruik je? Welke versie? Welke datum? Gaat het over gps kaarten van osm?
Staat veerpont vermijden toevallig niet aan?
Routeren zal het nu in ieder geval wel.
Bicycle yes op de ferry route is prima. -
Comment from KoenDr
Ik plan de routes via Strava.com. Onder de kaart staat "© Mapbox © OpenStreetMa"
-
Comment from eggie
Wellicht heeft die routeplanner moeite met een veerpont. Misschien heeft je edit geholpen, maar routeplanners lopen vaak achter in hun update
Relations (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |